Просьба о помощи
18.05.2018

Сегодня к нам в общественную организацию "Голос свободы" пришла просьба о помощи. Кто хочет поучаствовать - связывайтесь напрямую с Марией. Ниже информация!

Доброго дня пане Володимир.Знову звертаємось по допомогу до людей,
пише вам марія з тернополя. Мій син, Олійник Олександр (2004 р.н.) - дитина-інвалід (ДЦП). Він самостійно не ходить, тільки при підтримці за дві руки, їсть, п'є та одягається при повній допомозі. Щороку він потребує проходження курсу реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування (м.Трускавець). Причина – приступи судомії. Декілька років поспіль син проходив таку реабілітацію. Його стан покращився: він став активніший, виговорює більше звуків. У нас з'явилася надія на те, що Саша навіть буде ходити самостійно. Та для цього конче потрібно постійне лікування у зазначеному вище медичному центрі. Аналогів йому в Україні немає.
Лікування у Міжнародній клініці відновного лікування платне і складає майже 15 тис. грн-один курс без прожиття. Зараз ми завершили 13 курс реабілітації а наступний курс планується на 3 вересня 2018 року і тоді знову кожні 3-4 місяці. Але наш родинний бюджет не дозволяє таких витрат.
ми потребуємо допомоги не тільки коштами ,якщо ви може бачили на сторінці також памперси серветки засоби щоденного використання,компютер ,швейна машинка просто висилають одежу дітям і багато треба перешивати,небулайзер,будь які щоб робочі та інше чи можете ви нам чимось допомогти вдячні будь якій допомозі ,вибачте що турбую ,хотіли б запитати чи зможете ви нам чимось допомогти на вересень нас записали на 3 число, починаємо збирати на лікування, і ще хочемо пройти дельфінарій який нам рекомендують але одне заняття на 25 хв коштує 1500 тисячі,хочемо зібрати кошти ,щоб одночасно пройти курс козявкіна і дельфінарію,кажуть дуже хороший результат.

Якщо потрібна більш детальна інформація чи копії документів мій тел 0635708190 .З повагою мама Сашка,Марія

Оставить отзыв
* Поля, обязательные для заполнения
Проекты

Общественная организация «Голос Свободы» расширила свои территориальные границы.Начата программа, по которой украинские дети, пострадавши е от...

Взятка - деньги или вещи, даваемые должностному лицу как подкуп, как оплата преступных, караемых законом действий.В...